Czas porządków – detoks organizmu!

Jesteś gotowy na detoks?

Utęskniona wiosna zagościła już w pogodzie i w naszych sercach na dobre. Wraz z nią czekamy na nowe wyzwania, miłości, pąki, owoce, ale najpierw trzeba pod to wszystko przygotować grunt, czyli wziąć się za porządki. Przed nami mycie okien, trzepanie dywanów, grabienie trawników. Przy takim nawale pracy nie zapomnijmy o posprzątaniu najważniejszej maszyny odpowiadającej za nasz dobrobyt czyli naszego organizmu. Do realizacji naszych życiowych celów, planów i marzeń, potrzebny jest nam zdrowy i sprawny organizm. A żeby utrzymać go w takiej kondycji, trzeba cały czas o niego dbać. Myślę, że po leniwej zimie troszkę tych toksyn nam się nazbierało.

Żyjemy w czasach w których nasz organizm jest narażony na ciągły kontakt z toksynami które dostają się do naszego organizmu z zewnątrz wraz z wodą, pożywieniem, powietrzem i choćby nawet kosmetykami (toksyny egzogenne) oraz tymi które nasz organizm produkuje sam; stres, zmartwienia, przemiana materii, wolne rodniki (toksyny endogenne).

80% toksyn rozpuszcza się w wodzie i przy odpowiedniej ilości i jakości wody, możemy je poprzez mocz, pot i oddech wyprowadzać z organizmu.

Pozostałe 20% toksyn rozpuszcza się w tłuszczach, lecz żeby ten proces następował prawidłowo, niezbędne są do tego odpowiednie grupy enzymów i żółć.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów pozbywania się niepotrzebnych toksyn z organizmu, jest detoksykacja organizmu, którą możemy porównać do prania brudnej odzieży w pralce. Żeby w pralce skutecznie przeprowadzić proces oczyszczenia odzieży potrzebne są:

  • woda
  • proszek
  • plyn zmiękczający
  • energia

My potrzebujemy podobnych składników, by skutecznie się oczyszczać, dopasowanych do potrzeb naszego organizmu. I tak:

  • odpowiednią wodę otrzymujemy dzięki Coral-Mine – rozpuszcza i wypłukuje toksyny
  • rolę proszku w naszym organizmie pełnią enzymy, czyli Assymilator – rozpuszczanie niepotrzebnych i szkodliwych substancji oraz rozszczepianie i przyswajanie pokarmów
  • płynem zmiękczającym jest Coral Lecithin
  • a energię dostarcza nam H-500 lub Microchidrin

By po nocy włączyć energię potrzebną na cały dzień, stosujemy rano na czczo H-500 lub Microhidrin. Rozpuszczamy jedną kapsułkę w szklance ciepłej wody i wypijamy. Kto potrzebuje więcej energii, może tę czynność powtórzyć pół godz. przed obiadem lub kolacją i co najmniej 1 godz. po jedzeniu.

Przez cały dzień popijamy wodę z dodatkiem Coral Mine pół godz. przed jedzeniem i 1-2 godz. po jedzeniu. Taka woda bardzo dobrze rozpuszcza i wyprowadza toksyny.

Assymilator stosujemy 3×1 w czasie jedzenia.

Coral Lecithin stosujemy 3×2 w czasie jedzenia, można połknąć w całości lub rozgryźć i rzuć.

Już po 2-3 tygodniach stosowania tego programu można odczuć znaczną poprawę samopoczucia i chęci do podbijania świata.

Pamiętajmy, że naszemu organizmowi trzeba koniecznie pomagać pozbywać się produktów ubocznych związanych z jego funkcjonowaniem.