Gest-One

Krem Gest-One to profilaktyczny środek kosmetyczny z naturalnymi fitoestrogenami. Codzienne stosowanie kremu pomaga rozwiązać problemy związane ze stanem skóry.

Wyciąg z pochrzynu (inne nazwy: jams, ignam – (Dioscorea L.) to źródło naturalnego fitoestrogenu diosgeniny, naturalnego poprzednika progesteronu. Fitoestrogeny korzystnie wpływają na stan hormonalny w okresie przed i po klimakteryjnym.

Wyciąg z pluskwicy (Cimicifuga) przejawia łagodne działanie estrogenopodobne. Estrogenopodobne substancje tej rośliny przyspieszają regenerację komórek skóry poprzez zwiększenie zawartości kolagenu i kwasu hialuronowego.

Wyciąg z aloesu zwyczajnego(Aloe vera L.) i olejek jojoba to substancje doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę, które dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów przyczyniają się do skutecznego utrzymywania właściwej wilgotności skóry. Zawarte w tych roślinach witaminy F i E – skuteczne antyoksydanty – mają właściwości zapobiegające procesom starzenia skóry.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.