MindSet

MindSet poprawia ukrwienie i odżywianie mózgu, koncentrację uwagi, pamięć, stymuluje procesy myślowe, zwiększa potencjał energetyczny organizmu, wydolność organizmu i odporność na stres.

Tyrozyna i teanina – aminokwasy odpowiadające za syntezę adrenaliny i poprawę nastroju, przyczyniające się do poprawy czynności nadnerczy i przysadki mózgowej. Odgrywają ważną rolę w produkcji kwasu gamma-aminomasłowego – silnego organicznego związku chroniącego przed stresem oraz w tworzeniu wszystkich rodzajów pamięci. Działają uspokajająco na system nerwowy.

Witaminy z grupy B (B6, B9, B12) – pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B 6 i B12 dodatkowo pomagają także w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Grzyb reishi posiada właściwości działające uspokajająco na układ nerwowy nie powodując przy tym senności. Zawarte w nim składniki bioaktywne nie wywołują ani stanów przygnębienia, ani podniecenia, a przede wszystkim optymalizują pracę komórek nerwowych. Wynikiem tego harmonizującego działania jest poprawa zarówno parametrów snu, jak i aktywności w czasie czuwania.

Wyciągi z korzenia imbiru, miłorzębu dwuklapowego, rozmarynu to naturalne przeciwutleniacze wzmacniające system krwionośny i, przede wszystkim, układ nerwowy. Wykazują sprawdzoną skuteczność we wzmacnianiu naczyń krwionośnych, w poprawie krążenia mózgowego, uczenia się, wspierają działanie leków obniżających ciśnienie tętnicze krwi.

Kwas liponowy to aktywny przeciwutleniacz, chroniący mitochondria przed najbardziej agresywnymi wolnymi rodnikami. To organiczny związek chemiczny, który pełni funkcję koenzymu będąc energetycznym zasilaniem dla komórek i mózgu i zapobiegając ich utlenianiu.

MindSet wykazuje pozytywne działanie w:

  • podnoszeniu energii i wydajności mózgu
  • poprawie procesów myślowych, pamięci i koncentracji uwagi
  • regulacji cyklu „sen – czuwanie”.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.