Spirulina Capsules

Spirulinę dodaje się do pożywienia w ponad 70 krajach świata; według opinii Światowej Organizacji Zdrowia, to jeden z podstawowych profilaktycznych składników odżywczych XXI wieku. Ten glon, posiadający fantastyczne właściwości odżywcze, dobroczynnie wpływa na zdrowie, uzupełnia niedobór witamin i minerałów wspomaga regulację ciśnienia tętniczego krwi, wyrównuje poziom cukru oraz przemianę białkową, węglowodanową i tłuszczową, wyprowadza z organizmu radionuklidy. Produkt Spirulina Capsules powstał z myślą o tym, aby te wszystkie możliwości udostępnić każdemu.

Kompleks wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, zawartych w spirulinie odgrywa ważną rolę w regulowaniu wewnątrzkomórkowych procesów zachodzących w organizmie, wspomaga prawidłową stymulację pracy serca. Spirulina wskazana jest również dla osób mających problemy z trawieniem pokarmowym, zwłaszcza dla osób starszych, ze skłonnościami do zaparć. Zażywanie spiruliny przez osoby w starszym wieku w dawce 2 g na dobę znacznie zmniejsza ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz zmniejsza nefrotoksyczność, powstającą pod wpływem działania lekarstw i metali ciężkich.

Osoby cierpiące na brak apetytu po zabiegach operacyjnych lub spowodowany innymi przyczynami, mogą stosować spirulinę w charakterze skoncentrowanego źródła białka i witamin. Przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, zaburzeniach trawiennych albo nietolerancji określonych produktów, z pomocą spiruliny można szybko uzupełnić niezbędne substancje odżywcze w postaci skoncentrowanej, bez obciążania przewodu pokarmowego.

Spirulina będąca magazynem jodu, białek i witamin, uczestniczy w unormowaniu zaburzeń przemiany materii, związanych z niewydolnością tarczycy, a także zaburzeń metabolizmu, spowodowanych niedoborem witamin, białek i minerałów w organizmie.

Spirulina poprawia pamięć i wzmocnia układ nerwowy, zawiera nanoklastery, jak również istotne witaminy B12, B1, B2, A i E.

Produkt ten jest zalecany w przypadku całkowitego zmniejszenia odporności, a także osobom podatnym na choroby układu krążenia, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, osobom starszym oraz palącym papierosy.

Produkt Spirulina Capsules jest skuteczny w profi laktyce:

  • niedoboru witamin, białek i minerałów
  • immunopatii
  • zaparć i dysbakteriozy
  • astenii po przebytych chorobach.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.