BioShape

Jest unikalnym, zrównoważonym zestawem ekstraktów roślinnych i aminokwasów, wspierającym regulację wymiany białka, tłuszczu i węglowodanów w organizmie.

BioShape zalecany jest do stosowania w trakcie kuracji odchudzającej, zwłaszcza dla osób, które chcą stracić maksymalną ilość zbędnych kilogramów, pragnącym przy tym uniknąć efektu jo-jo oraz negatywnych skutków różnego rodzaju diet odchudzających.

Super CitriMax jest ekstraktem naturalnych komponentów, uczestniczących w regulacji wymiany lipidowej i węglowodanowej. Zawiera wyciąg z gurmar (gymnena sylvestre), z garcynii kambodżańskiej (gacenia cambogia), krzew herbaciany, polinikotynian chromu.

Ziele gurmar blokuje wchłanianie cukru do przewodu pokarmowego (żołądka i jelit), zapewniając efektywne wykorzystanie glukozy. Wykazuje działanie wspomagające w procesie regeneracji produkujących insulinę tkanek trzustki. Przyczynia się do obniżenia poziomu cukru i lipidów we krwi, powodując wzrost poziomu insuliny.

Pędy garcynii kambodżańskiej zawierają znaczne ilości kwasu hydroksycytrynowego, który redukuje produkcję kwasów tłuszczowych i cholesterolu w organizmie, wpływając skutecznie na obniżenie łaknienia, i tym samym na zmniejszenie masy ciała. Zbawienne działanie kwasu hydroksycytrynowego opiera się na jego możliwościach wchodzenia w związki z aktywnym enzymem ATF, co w efekcie powoduje spowolnienie syntezy kwasów tłuszczowych.

Polinikotynian chromu uczestniczy w wymianie węglowodanów i zapewnia transport glukozy z krwi do tkanek, umożliwiając produkcję energii lub jej magazynowanie. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na cukry i węglowodany zwiększa się wydalanie chromu z organizmu. Należy pamiętać, że niedobór chromu sprzyja powstawaniu trudnego do opanowania apetytu na słodycze.

Zestaw aminokwasów w produkcie BioShape zasadniczo różni się od stosowanych w podobnych preparatach tego typu. Jest 4-5 razy bardziej efektywny od białka występującego w pszenicy, soi, czy kazeinie. Stosowanie BioShape wpływa nie tylko na zmniejszenie masy ciała, ale również poprawia elastyczność i sprężystość mięśni, a także stan skóry. Ten biologicznie aktywny preparat dietetyczny reguluje apetyt i pomaga zwalczać cellulit. BioShape jest preparatem niskokalorycznym, dzięki czemu nie ma potrzeby wykluczania z diety ulubionych produktów.

W połączeniu z odpowiednią, regularną gimnastyką i racjonalnym żywieniem można:

  • stracić zbędne kilogramy
  • kontrolować własny apetyt
  • zmniejszyć chęć na słodycze
  • zwiększyć przypływ energii i odporność organizmu.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.