OpiStop

OpiStop – środek wspierający przeciwpasożytnicze działanie leków, sprzyjający ochronie organizmu przed opistorchozą spowodowaną przez przywrę Opisthorchis viverrini lub Opisthorchis felineus. To choroba, która w ostatnich latach stała się dużym i niebezpiecznym problemem społecznym, szczególnie w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie i krajach Azji Południowo-Wschodniej. Rzadziej spotykana do tej pory w Europie i Ameryce Północnej, ale migracja ludzi i towarów aktywnie przyczynia się do jej rozprzestrzeniania. W Rosji szacuje się ponad dwa miliony osób dotkniętych opistorchozą, a w części Syberii Zachodniej zarażone jest ponad 95% populacji. Co do zasady spotyka się infestacje łączone: opistorchoza + lamblioza + toksokaroza. Do zakażenia dochodzi przez spożycie surowego, niedosmażonego i słabo posolonego mięsa ryb z rodziny karpiowatych. Opisthorchis viverrini lub Opisthorchis felineus to pasożyt występujący u ludzi, psów i kotów w wątrobie, pęcherzyku żółciowym i trzustce.

Wyciąg z kory osiki -sprawdzony środek wspierający walkę odpowiednich leków z opistorchozą. Składniki aktywne zawarte w korze osiki to fenolglikozidy, salicyna, populina, tremuloidyna, tremulacyna, salikortyna, garbniki katechinowe, kwasy organiczne (kwas benzoesowy, kwas jabłkowy, kwas askorbinowy), olejki eteryczne. Przenikając przez oskórek (kutikulę) substancje czynne osiki wspierają odpowiednie leki w niszczeniu struktury pasożytów. Kora osiki wykazuje również działanie wspierające leki w walce z inny mi pasożytami – lambliami, występującymi w wodzie pitnej lub niemytych warzywach, owocach, zieleninie.

Wrotycz – roślina o jasnożółtych kwiatach o silnym korzennym zapachu. Skuteczne działanie wspierające aktywność przeciwpasożytniczą leków zawdzięcza wrotycz tanacetynie i olejkom eterycznym z zawartością borneolu i ketonu – tujonu. Sprzyjają one hamowaniu działania pasożytującego w narządach przywr, robaków obłych i owsików, zmniejszając wywoływane przez nie reakcje alergiczne, zatrucia, zaburzenia trawienne i wydalnicze.

Wyciąg z róży uważany jest za bogate źródło witamin C, B1, B2, B3, B5, PP, K, karotenu, flawonoidów i kwa sów fenolowych. Taki skład zapewnia żółciopędne, moczopędne i ogólnie wzmacniające właściwości. Wyciąg z kwiatów krwawnika znany jest z olejku z dużą zawartością azulenu, kariofylenu, cyneolu, tujonu, borneolu i innych. Wspomaga gojenie się błony śluzowej przewodu pokarmowego i sprzyja zmniejszaniu stanów zapalnych, sprzyja działaniu żółciopędnemu, moczopędnemu, a także łagodnie rozwalniającemu.

Pieprz długi optymalizuje metabolizm i proces trawienny, wspiera normalizację funkcji motorycznych i wydzielniczych układu pokarmowego.

OpiStop skutecznie zmniejsza toksyczne działanie pasożytów na organizm w:

  • opistorchozie
  • lambliozie
  • glistnicy
  • owsicy (enterobiozie).
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.