MSM with Microhydrin

O braku siarki w organizmie świadczy wypadanie włosów i bóle stawów. Zapobiec podobnym problemom można przyjmując siarkę, której koncentracja maleje w organizmie wraz z wiekiem. Doskonale do uzupełnienia poziomu siarki w organizmie nadaje się suplement diety MSM z mikrohydryną.

MSM with Microhydrih – to produkt naturalny na bazie bioprzyswajalnej siarki pochodzenia naturalnego, połączonej z mikrohydryną – silnym antyoksydantem, tłumiącym działanie wolnych rodników i maksymalnie zabezpieczającym organizm od ich najbardziej agresywnych postaci. Produkt ten jest niezbędny do ochrony licznych ważnych funkcji życiowych organizmu oraz w profilaktyce poprawy stanu skóry.

Siarka (MSM) jest niezbędna do tworzenia podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej – kolagenu i keratyny. Kolagen podtrzymuje elastyczność i ruchomość stawów, wchodzi w skład tkanki chrzęstnej, ścięgien, wiązadeł, kości i skóry. Keratyna jest niezbędna do utrzymania zdrowej skóry, włosów i paznokci. Wykazano wysoką skuteczność zastosowania MSM u osób z urazami układu ruchu.

Siarka stanowi składnik białek ochronnych (przeciwciała i cytokiny), hormonów (insulina), enzymów, antytrombiny III (jednego z inhibitorów krzepnięcia krwi), glutationu (składnika antyoksydacyjnej ochrony organizmu).

Wprowadzenie do suplementu siarki w postaci organicznej sprzyja normalizacji syntezy insuliny, stabilizuje poziom cukru we krwi, zapewnia strukturalną stabilność białek, podnosi przepuszczalność błony komórkowej, co poprawia dotarcie substancji odżywczych do komórek i stymuluje usuwanie związków toksycznych z organizmu oraz poprawia przyswajalność witaminy C i innych substancji, posiadających właściwości przeciwutleniające.

Witamina C poprawia przepuszczalność ścianek naczyń włosowatych, stymuluje funkcje komórek odpowiedzialnych za syntezę kolagenu, bierze udział w syntezie hormonów kory nadnerczy, tarczycy, poprawia przyswajanie żelaza i normalne wytwarzanie się krwi, stanowi jeden z czynników chroniących organizm przed następstwami stresu.

MSM z mikrohydryną zmniejsza wrażliwość organizmu na alergeny, podnosi przepuszczalność ścianek komórkowych i sprzyja wydalaniu z komórek substancji obcych zanim wywołają one w organizmie reakcję alergiczną, czym przyczynia się do znacznej poprawy stanu organizmu.

Obserwuje się pozytywne efekty stosowania preparatu MSM with Microhydrih w:

  • dolegliwościach układu ruchu
  • problemach skórnych
  • reakcjach alergicznych
  • zniszczonej strukturze włosów i paznokci.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.