Silver-Max Care

Wodny roztwór srebra koloidalnego(srebrna woda) przeznaczony jest do codziennego oczyszczania skóry. Technologia produkcji roztworu umożliwia cząsteczkom srebra całkowite rozpuszczanie w wodzie i zapobieganie namnażaniu się bakterii chorobotwórczych na powierzchni skóry. Oczyszczanie skóry roztworem koloidalnym rano i przed snem przyczynia się do jej świeżego wyglądu i nawilżenia. Srebrna woda zalecana jest przez kosmetologów do stosowania przy skórze z problemami, takimi jak trądzik, zaskórniki, grudki.

Srebrna woda wykazuje działanie odmładzające, łagodzi podrażnienia oraz zapobiega suchości i łuszczeniu skóry, poprawia jej napięcie, pobudza regenerację komórek. Szczególnie korzystnie na skórę działają parowki, maseczki oraz balsamy na bazie srebrnej wody w przypadku skóry delikatnej i wrażliwej. Do przygotowywanych samodzielnie maseczek z glinki, warzyw, owoców, jagód, twarogu, drożdży, czy innych produktów naturalnych, zaleca się dodawanie do maseczki pół łyżeczki preparatu Silver- MaxCare w celu wzmocnienia efektu
działania

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.