C7 Facial Peel Celluton

Kremowy peeling – stosunkowo nowy środek do złuszczania i odnowy powierzchniowej warstwy skory. Delikatnie usuwa zrogowaciałe komórki skóry nie wywołując podrażnień, przynosi wyraźny efekt odświeżający i wygładzający, jest bezpieczny i wygodny w użyciu.

Jest to peeling enzymatyczny – skuteczna alternatywa dla zwykłych kremów ścierających. Głównym czynnym składnikiem jest roślinny enzym papaina, a wyciągi z papai i ananasa wzmacniają i uzupełniają jego działanie.

Papainę słusznie określa się mianem „biologicznego skalpela” – ten enzym trawi białka, ale oddziałuje wyłącznie na martwe tkanki, dlatego można go bez obaw nanosić na skórę. Krem delikatnie złuszcza skórę, zdejmując wierzchnią zrogowaciałą warstwę, rozjaśnia ją, pozbawia warstwy o podwyższonej zawartości pigmentu, poprawia mikrocyrkulację, likwiduje łuszczenie naskórka.

Peeling ten można stosować o każdej porze roku, nawet latem, ponieważ po jego użyciu nie pojawia się podwyższona wrażliwość na promieniowanie słoneczne, co jest charakterystyczne dla zawartych w nim kwasów owocowych. Peeling enzymatyczny nadaje się szczególnie do skóry dojrzałej, ponieważ wyrównuje jej powierzchnię, zmniejszając w ten sposób głębokość zmarszczek oraz pobudza skórę do regeneracji i odmładzania

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.