Combination Eleven

Męski wigor, aktywność, postrzeganie płci przeciwnej, w dużej mierze zależą od stanu gruczołu krokowego, dlatego warto się o niego zatroszczyć wcześniej, zanim pojawi się zapalenie prostaty. W profilaktyce tego schorzenia może pomóc, specjalnie do tego celu stworzony, Combination Eleven.

Combination Eleven został opracowany przez specjalistów w celu profilaktyki zachorowań gruczołu krokowego oraz stosowania w kompleksowej terapii we wczesnym stadium choroby. Zioła wchodzące w skład mieszanki są wykorzystywane przez urologów i fitoterapeutów na całym świecie. Starannie wyważony kompleks komponentów roślinnych obniża zastój krwi żylnej w okolicy miednicy małej, poprawia mikrocyrkulację, co pozytywnie wpływa na gruczoł krokowy. Oprócz tych specjalnych, produkt wykazuje także działanie ogólnie wzmacniające. Dzięki obecności w jego składzie glikozydów i olejków eterycznych stymuluje procesy odżywcze i wymienne zachodzące w tkankach.

Papryka strąkowa od dawna cieszy się popularnością jako środek podnoszący potencję męską. Jej główny składnik, alkaloid kapsaicyna, rozszerza drobne naczynia krwionośne i naczynia włosowate, poprawia krążenie krwi i zwiększa napływ krwi do narządów miednicy małej, tonizuje ośrodkowy układ nerwowy i podnosi sprawność seksualną.

Prawoślaz lekarski posiada właściwości diuretyczne i rozkurczowe. W medycynie ludowej stosuje się go w stanach zapalnych pęcherza moczowego i nerek, bolesnym oddawaniu moczu (dysuria), związanym z powiększeniem gruczołu krokowego. Polecany jest jako środek wspomagający w dolegliwościach ze strony gruczołu krokowego oraz pęcherza moczowego.

Jałowiec pospolity. Jagody jałowca odznaczają się wysoką zawartością olejku eterycznego, który poprawia diurezę, przywraca funkcjonalną aktywność i wymianę energetyczną w komórkach nerkowych, wyprowadza z organizmu nadmiar wody i sodu.

Korzeń imbiru lekarskiego wykazuje działanie lekko moczopędne. Działa wzmacniająco na męski układ płciowy, podnosi sprawność seksualną, podtrzymuje funkcje rozrodcze, reguluje krążenie krwi w narządach miednicy małej i normalizuje funkcje gruczołu krokowego.

Combination Eleven znajduje zastosowanie jako środek wspomagający w celu:

  • profilaktyki zapalnych dolegliwościach związanych z układem moczowym
  • poprawy krążenia krwi narządów miednicy małej
  • ogólnie wzmacniającego działania
  • uzyskania efektu moczopędnego
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.