LymFlow

LymFlow – kompleks roślinny optymalizujący przepływ limfy, wykazujący działanie wzmacniające naczynia, rozrzedzające krew oraz przeciwzapalne.

Wiśnia. Soczysty i niezwykle aromatyczny owoc sprowadzony do Europy przez rzymskiego wodza Lukullusa ze starożytnego tureckiego miasta Giresun. Cenny jest nie tylko miąższ wiśni, ale także liście i szypułki, które zawierają kwas cytrynowy i jabłkowy, kumaryny, pigmenty roślinne, taniny, witaminy C, PP, B1, B6, liczne minerały i pektyny. Wyciąg z szypułek wiśni ze względu na zawartość witaminy C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Czarna porzeczka (liście i owoce) — liście czarnej porzeczki zawierają witaminę C, fitoncydy, magnez, mangan, srebro, miedź, siarkę, olejek eteryczny.

Pietruszka to źródło cennych substancji, takich jak: olejek eteryczny, glikozydy, witaminy, flawonoidy. Pietruszka zawiera kwas askorbinowy (witamina C), który pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Róża chińska ceniona jest w Azji i poza jej granicami jako środek tonizujący i ogólnie wzmacniający. Zróżnicowany skład substancji bioaktywnych tej odmiany hibiskusa to: antocyjany i proantocyjanidyny, kwasy organiczne ( jabłkowy, cytrynowy, hibiskusowy) i hydroksykwasy karboksylowe.

LymFlow zapewnia:

  • dobry stan organizmu i w naturalny sposób pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.