MicroBrite with Microhydrin

Proszek do zębów MicroBrite o odświeżającym miętowym zapachu to pierwszy na świecie proszek do zębów z właściwościami przeciwutleniającymi. W jego skład wchodzi najaktywniejszy przeciwutleniacz – mikrohydryna. MicroBrite wybiela zęby bez użycia twardych środków ścierających i przyjemnie odświeża.

Mikrohydryna przywraca odpowiednie pH w jamie ustnej, utrudnia powstawanie nalotu na zębach, kamienia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu w ustach.

Ksylitol hamuje rozwój próchnicy, aktywizuje proces remineralizacji, tzn. nasyca minerałami zarówno zdrowe szkliwo, jak i zęby uszkodzone przez próchnicę, zmniejsza rozwój mikroflory chorobotwórczej, która wywołuje próchnicę i choroby dziąseł, stabilizuje pH śliny i sprzyja odkładaniu się wapnia w szkliwie zębów.

Aloe vera dobroczynnie wpływa na dziąsła, likwiduje podrażnienia i zapalenia przyzębia oraz dziąseł, sprzyja ich wyleczeniu.

Mentol, działając drażniąco na zakończenia nerwowe, zapewnia bezbolesny, przeciwbakteryjny i lekko chłodzący efekt, koi uszkodzone miejsca, poprawia obieg krwi w dziąsłach, odświeża oddech – na długo.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.