H-500

Uzupełnia linię produktów o właściwościach przeciwutleniających. Zapewniając ochronę przed wolnymi rodnikami, produkt pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie organizmu. Dla zwiększenia skuteczności zaleca się przed użyciem rozpuścić zawartość kapsułki w szklance wody niegazowanej. Dzięki „H500” problem przedwczesnego starzenia i złego samopoczucia po prostu przestanie istnieć.

„H-500” zwiększa wytrzymałość podczas każdej aktywności fizycznej, zajęć sportowych, czy też ciężkiej pracy. Przyczynia się do obniżenia poziomu kwasu mlekowego i jego szybkiego odprowadzania z mięśni, przyspieszając ich regenerację po wysiłku. Ten korzystny efekt pozwala polecić produkt osobom wykonującym pracę umysłową, pracujących w przemyśle ciężkim, sportowcom i miłośnikom aktywnego wypoczynku, jako że przyczynia się łatwiejszego znoszenia przeciążeń, likwiduje zmęczenie, zwiększa elastyczność i napięcie mięśni.

Produkt zwiększa potencjał energetyczny organizmu poprzez stymulację wytwarzania energii na poziomie komórkowym, która generowana jest przez rozpad składników pożywienia białkowego i węglowodanów, co jest bardzo ważne dla ogólnego stanu zdrowia, jako że odpowiedni zapas energii zapewnia fizyczną i umysłową wydolność, poprawia metabolizm i pozwala przeciwstawić się wielu niekorzystnym czynnikom.

„H-500” zapobiega utlenianiu zdrowych komórek w organizmie i przywraca w organizmie sprzyjające środowisko alkaliczne, przyczyniając się do poprawy odżywiania komórkowego oraz przemiany materii.

„H-500” to źródło witalności, wytrzymałości i regeneracji, wydolności fizycznej i umysłowej.

H-500:

  • chroni przed wolnymi rodnikami
  • pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu
  • jest idealnym rozwiązaniem dla problemu przedwczesnego starzenia się i utraty zdrowia
  • zwiększa odporność organizmu przy każdym rodzaju aktywności fizycznej
  • obniża poziom kwasu mlekowego, przyspiesza jego usuwanie z mięśni oraz skraca okres zmęczenia po wysiłku fizycznym
  • poprawia przemianę materii i uodparnia na wiele niekorzystnych czynników

H 500 jest szczególnie przydatny:

  • dla osób pracujących umysłowo
  • dla osób pracujących w zakładach produkcji przemysłowej
  • dla sportowców
  • dla miłośników aktywnego wypoczynku.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.