Vegan Shake Tropical Fruits

Dietetyczne koktajle Vegan Shake o smaku tropikalnych owoców to źródło pożytecznego białka roślinnego z brązowego ryżu i kanadyjskiego źółtego grochu, aminokwasów, spiruliny, chlorelli i lucerny.

Brązowy ryż jest to pełnowartościowa postać ryżu, ponieważ zachowuje wszystkie pożyteczne substancje. Izolat białka ryżowego zawiera cenne aminokwasy, takie jak walina, leucyna, lizyna, tryptofan i inne, konieczne do odbudowy mięśni i energii na poziomie komórkowym oraz utrzymania odpowiedniego metabolizmu. Przyczynia się do zmniejszenia cholesterolu we krwi i wątrobie, sprzyja zapobieganiu nadwadze i otyłości (stłuszczeniu), reuluje apetyt. Ponadto brązowy ryż nie zawiera glutenu, który wywołuje reakcje alergiczne.

Groch – najbogatsze źródło białka spośród wszystkich kultur roślinnych. Białko grochu zbliżone jest do białka mięsa i zawiera szereg niezbędnych aminokwasów: cystynę,, argininę, metioninę, które są znacznie lepiej przyswajane, co wyjaśnia popularność grochu wśród europejskich wegetarian. Stwierdzono, że białko grochu wywiera korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, sprzyja poprawie sprawności i wydolności organizmu, zwiększeniu masy mięśniowej oraz zmniejszeniu zawartości tłuszczów w organizmie.

Wyciąg z kiełków lucerny – uchodzi za bogate źródło białek, witamin (A, B, D, K, E, C), makro i mikroelementów oraz chlorofilu.

Chlorella i spirulina – ze względu na bardzo dużą zawartość białka zalecane jest ich codzienne spożywanie w celu stabilizacji masy ciała, zwiększenia aktywności fizycznej i umysłowej. Zawierają również chlorofil i fitocyaninę, minerały, witaminy A, E i z grupy B. Chlorella i spirulina wspierają czynność układu sercowo-naczyniowego i ośrodkowego układu nerwowego, procesy detoksykacji, a także sprzyjają regulacji trawienia oraz równowagi witaminowo-mineralnej w organizmie.

Vegan Shake wykazuje następujące pożądane efekty:

  • podnosi energię i wytrzymałość
  • sprzyja zachowaniu elastyczności mięśni i odbudowy masy mięśniowej
  • sprzyja normalizacji równowagi witanimowo-minetalnej
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.