Coral Kelp

To produkt, który łączy w sobie moc roślin i morza w celu podniesienia witalności, poprawiający stan naczyń krwionośnych, skutecznie oczyszczający organizm z toksyn i złogów, podtrzymujący zdrowy stan układu hormonalnego, chroniący przed przedwczesnym starzeniem.

Róża girlandowa wykazuje skuteczne działanie we wrzodach żołądka i dwunastnicy, zapaleniach żołądka o niskiej kwasowości, kamieniach żółciowych, problemach zdrowotnych z wątrobą, nerkami. Zawartość w jej owocach witaminy C jest 10 razy większa niż w czarnych porzeczkach i 100 razy większa niż w jabłkach. Owoce róży girlandowej zajmują czołowe miejsce pod względem zawartości karotenu. W jej owocach znajduje się duża ilość witaminy K, przyczyniającej się do prawidłowego krzepnięcia oraz witamin z grupy B, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Roślina jest również bogata w pektyny, kwasy organiczne i flawonoidy. Róża girlandowa przyspiesza regenerację tkanek, wzmaga syntezę hormonów, przejawia pozytywny wpływ na metabolizm węglowodanów, normalizuje reakcje redoks w organizmie, aktywuje szereg enzymów, stabilizuje zawartość adrenaliny, podnosi odporność organizmu na szkodliwe oddziaływanie środowiska zewnętrznego i na infekcje.

Listownica japońska – brunatnica z głębin Morza Japońskiego, doskonale podtrzymująca zdrowie, młodość i piękno. Popularność listownica zawdzięcza swojej różnorodnej i bogatej zawartości: aminokwasy, minerały (potas, jod, sód, wapń, magnez, siarka, krzem, żelazo, fosfor) oraz witaminy A, C, E, K, D, witaminy z grupy B, białka, alginiany, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i inne. Listownica jest źródłem błonnika pokarmowego, a więc wpływa na poprawę trawienia, jest skuteczna w zapaleniu odbytnicy, zapaleniu jelita cienkiego, w zaparciach atonicznych. Listownica zapobiega zakrzepom krwi, pozwala zmniejszyć apetyt i unormować masę ciała.

Aromatyczna roślina przyprawowa – imbir zawiera bardzo zróżnicowaną kompozycję pożytecznych składników: witaminy A, C, B1, B2, minerały (fosfor, magnez, wapń, żelazo, sód, potas, cynk), większość aminokwasów (tryptofan, treonina, fenyloalanina, metionina, walina), olejki eteryczne i inne składniki odżywcze. Imbir uważa się za silny antyoksydant: wpływa on na obniżenie ciśnienia krwi, poprawia krążenie mózgowe krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia pamięć. Oczyszcza organizm z toksyn przy zatruciach pokarmowych. Poprawia apetyt i ogólne funkcjonowanie układu pokarmowego, przyspiesza przemianę materii poprzez stymulację procesu spalania kalorii, pobudza perystaltykę jelit, ułatwiając rozszczepienie i przyswojenie pokarmu.

Coral Kelp ma pozytywny wpływ na:

  • układ hormonalny
  • układ sercowo-naczyniowy
  • układ pokarmowy
  • perystaltykę i motorykę jelit.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.