Aloe gel

Żel aloesowy ma wspaniałe działanie łagodzące, przyczynia się do zachowania wysokiego stopnia nawilżenia skóry w każdą pogodę: upalną, chłodną, czy też wietrzną, pomaga w oparzeniach słonecznych i ukąszeniach drobnych insektów. Może być stosowany po goleniu jako środek lekko nawilżający.

Aloes i D-pantenol sprzyjają odbudowie komórkowej i wygładzają drobne zmarszczki. Aloes posiada doskonałe działanie nawilżające i tonizujące. Odbudowuje naturalną równowagę gospodarki wodnej, likwiduje podrażnienia.

Wyciągi z nagietka i rumianku zapewniają kompleksową pielęgnację cery tłustej i z problemami. Oczyszczają i zwężają pory, przyczyniają się do wzmocnienia ścianek naczyń, regulują wymianę lipidową w komórkach skóry. Odżywiają, łagodzą i koją skórę, sprawiają, że staje się ona bardziej jędrna.

Wyciąg z kapusty stanowi cenny składnik produktów kosmetycznych, który stosuje się do cery tłustej, z widocznie rozszerzonymi porami.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.