C7 Deep Cleasing Foam

Pianka do głębokiego oczyszczania skóry doskonale nadaje się do wszystkich typów skóry, także do skóry z problemami oraz skóry wrażliwej. Nie pozostawia uczucia wysuszenia po zastosowaniu. Wspaniale nadaje się do usuwania makijażu i zanieczyszczeń, delikatnie i skutecznie oczyszcza pory oraz nawilża i odżywia skórę, sprawia, że staje się ona gładka i aksamitna.

Wchodzące w skład C7 Deep Cleasing Foam białko pszeniczne posiada nieocenione działanie nawilżające i oczyszczające: utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skory, poprawia jej sprężystość, przyśpiesza odnowę komórkową, nadaje skórze ożywczą świeżość i blask.

Miód sprzyja wzrostowi nowych komórek i regeneracji tkanek, posiada zdolność do zwalczania wolnych rodników, które przyczyniają się do niszczenia skóry. Ten naturalny środek, delikatnie wnikając w pory, wygładza, eliminuje szorstkość, nawilża i koi zmęczoną stresem skórę.

Olejek z bodziszka i trawy cytrynowej pobudza krążenie limfy i wydalanie toksyn, otwiera pory i głęboko je oczyszcza, blokuje powstawanie wągrów (zaskórników), likwiduje zapalenie gruczołów łojowych.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.