Balsam do twarzy i ciała – Olej z emu z olejkiem z drzewa herbacianego

Balsam na bazie olejku z emu z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego, witaminy E i innych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki dużej możliwości przenikania, olejek z emu przenosi wszystkie składniki balsamu w głąb skóry potęgując ich pożyteczne działanie. Olejek z drzewa herbacianego- „olejek uzdrowiciel’” – doskonale wchłania się przez skórę, nadając jej gładki i delikatny wygląd.

Wosk jest pożyteczny dla skóry, ponieważ jego zawartość jest zbliżona do składników, z jakich składa się tkanka tłuszczowa skóry ludzkiej. Zawarte w wosku pszczelim witaminy A i karotenoidy wykazują skuteczny wpływ na proces regeneracji nabłonka.

Witamina E – „witamina urody” – chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz powstawaniu zmarszczek.

Olejki z pestek (migdałowe, morelowe) i kiełków pszenicy stanowią źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, minerałów, witamin i innych pożytecznych składników, które w połączeniu z olejkiem z emu wspaniale działają na skórę.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.