Zestaw Zdrowia na każdy dzień (Daily Health Pack)

Daily Health Pack – to zestaw niezbędnych dla każdego człowieka składników odżywczych, w optymalnej ilości i wygodnej formie dla zbilansowania codziennej diety. .

Podstawowy zestaw Daily Health Pack – zawiera 15 witamin, 12 minerałów, kwasy tłuszczowe omega-3 ryb morskich, wzbogacony minerałami z naturalnego koralu, zapewnia energię dla zdrowego i aktywnego stylu życia.

Coral-Mine – mineralna kompozycja z głębinowych koralowców, która nadaje wodzie korzystne właściwości: zmniejsza twardość wody, pozytywnie wpływa na mineralną równowagę organizmu. .

Ultimate – optymalnie zbilansowany zestaw, stosowany przy niedoborach najistotniejszych witamin i minerałów. .

H-500 – antyoksydant, zapobiegający negatywnemu działaniu wolnych rodników, przyczynia się do produkcji energii komórkowej, chroni przed przedwczesnym starzeniem. .

Omega 3/60
– źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, niezbędnych dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, immunologicznego i nerwowego. .

Zestaw zawiera GoBox – wygodny pojemnik do przechowywania produktów. Kompaktowy i stylowy, z łatwością zmieści się do torby lub kieszeni, niezastąpiony towarzysz zdrowego stylu życia. .

W GoBox zostały przewidziane specjalne przegródki na produkty z zestawu Daily Health Pack, a także 4 dodatkowe miejsca na pozostałe produkty, które można włączyć do diety w zależności od potrzeb organizmu. .

Daily Health Pack – to pierwszy krok w stronę zbilansowania diety, a zatem pierwszy krok w stronę zdrowego życia.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.