FanDetox

Produkt opracowany przez koreańskiego naukowca Song He Boka w celu przywrócenia do właściwego stanu i ochrony wątroby przed toksycznym działaniem alkoholu, lekarstw, złej jakości żywności i innych szkodliwych substancji. Bazę produktu stanowią wyłącznie wyciągi z roślin. Persymona jagody goji, skórka mandarynki, nasiona gryki i kiełki sojowe wykazują szybkie i skuteczne działanie w przywróceniu organizmu do prawidłowego funkcjonowania.

Persymona zawiera więcej składników odżywczych niż winogrona i figi. Jest źródłem witaminy C, P, A, kwasy jabłkowego i cytrynowego, substancji mineralnych oraz łatwo przyswajalnych cukrów roślinnych: glukozy i fruktozy. To właśnie te cukry są potrzebne do wytworzenia glikogenu w wątrobie i dostarczenia jej energii.

Jagody goji poprawiają proces trawienny, wykazują działanie ogólnie wzmacniające, przeciwutleniające i tonizujące. Zawarta w roślinie betaina poprawia metabolizm i pomaga wytworzyć enzymy dehydrogenazy alkoholowej i dehydrogenazy aldehydowej, regulujące tworzenie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, jak również neutralizuje substancje trujące, w tym produkty rozpadu alkoholu.

Wyciąg ze skórki owoców cytrusowych zawiera dużą ilość flawonoidów, które przyspieszają proces rozpadu lipoprotein o niskiej gęstości i pomagają lekom doprowadzić do właściwego poziomu cholesterol całkowity, a także zabezpieczają witaminę C przed utlenianiem , przedłużając jej działanie.

Gryka dzięki wysokiej zawartości flawonoidów, kwasów organicznych i lecytyny ma korzystny wpływ na układ trawienny, układ krążenia i układ nerwowy, pomaga lekom przywrócić do prawidłowego stanu uszkodzone tkanki wątroby i wyprowadzić z niej nadmiar lipidów

Soja obfituje w substancje biologicznie czynne: białka, witaminy(E, PP, H, z grupy B), minerały, lecytynę oraz błonnik.

Dekstryna – łatwo przyswajalny produkt częściowego rozszczepienia polisacharydow (skrobi i glikogenu). Zmagazynowana w komórkach wątroby szybko mobilizuje rezerwy energetyczne do odżywiania komórek i poprawia wydolność organizmu.

Witamina C pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych. Wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego.

FanDetox może być pomocny:

  • w zapaleniu wątroby, stłuszczeniu wątroby
  • w przypadkach zatruć aktywnie rozszczepiając produkty toksyczne w hepatocytach toksyczne produkty
  • w metabolizmie tłuszczów, obniżając poziom cholesterolu we krwi
  • w złagodzeniu nieprzyjemnych skutków spożycia alkoholu takich jak ogólne osłabienie , bóle głowy, zawroty głowy, nudności, drżenie, zaburzenia rytmu serca, pocenie się, bezsenność.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.