Cool Relief

Zdrowy odpoczynek i aktywne życie to nasze główne priorytety. Można być pełnym energii i zawsze w ciągłym ruchu, jednak w pewnym momencie, w tym ważnym systemie życiowym zachodzą nieprzewidziane zakłócenia. W przypadku naciągnięcia mięśni, urazów, zaostrzenia objawów rwy kulszowej, osteochondrozy, bólów mięśniowych o różnych przyczynach, problemów ze stawami, skutecznie pomoże Cool Relief- krem rozgrzewający mięśnie i poprawiający stan ograniczonej ruchomości. Cool Relief został stworzony specjalnie w celu szybkiego i efektywnego odzyskania sprawności. Jego unikalna baza tłuszczowa (naturalny olejek z emu) głęboko wnika w skórę. W skład kremu wchodzą:

Kamfora, która poprawia krążenie krwi i wykazuje rozgrzewające i tonizujące działanie, normalizuje napięcie naczyniowe i rozluźnia mięśnie.

Mentol- działając drażniąco na mięśniowe zakończenia nerwowe, zapewnia lekko ochładzający efekt, sprzyja odpływowi krwi w żyłach zewnętrznych i łagodzi miejsce urazu.

Olejek z emu- przenosi wszystkie składniki kremu w głąb skóry potęgując ich pożyteczne działanie.

MSM- aktywnie wpływa na produkcję kolagenu i keratyny, podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej i chrząstek stawowych, wspiera elastyczność i ruchomość stawów, sprzyja regeneracji uszkodzonych komórek chrzęstnych i ścięgien.

Siarczan glukozaminy- główny składnik płynu wewnątrzstawowego, który odpowiada za „smarowanie” stawów, zmniejszające tarcie i ścieranie chrząstek, pobudza produkcję chondroityny w celu wzmocnienia tkanki kostnej i chrzęstnej. Przywracając procesy enzymatyczne zachodzące w chrząstce stawowej, zabezpiecza jej jednolitość i trwałość.

Wyciąg z żywicy kadzidłowca poprawia mikrocyrkulację krwi.

Wyciąg z rokitnika pobudza procesy wymiany zachodzące w skórze, podnosi tonus życiowy będąc źródłem unikalnego kompleksu biologicznie czynnych składników oraz jednym z najbogatszych źródeł witaminy A, C i E.

Krem Cool Relief działa delikatne i zdecydowanie – początkowo łagodzi miejsce urazu nieco je ochładzając, a następnie przyjemnie i łagodnie rozgrzewa.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.