CircuPhyt

To zestaw naturalnych, wysoce skutecznych substancji (m.in. diosmina, Gotu Kola, kasztanowiec, miłorząb, głóg) pozwalający utrzymać w dobrym stanie naczynia krwionośne. .

Diosmina – bardzo pożyteczny flawonoid otrzymywany z wyciągu z owoców cytrusowych. Substancja ta w zasadniczy sposób wpływa na poprawę napięcia czynnościowego oraz zmniejszenie rozszerzalności ścian żylnych, zmniejsza zastój krwi w żyłach, szczególnie kończyn dolnych. Normalizuje mikrocyrkulację krwi przyczyniając się do zapobiegania nadmiernemu rozszerzeniu żył i niewydolności żylnej. Diosmina poprawia elastyczność ścian kapilarów, poprawia drenaż żylny, chroni ściany naczyń i kapilarów przed stanami zapalnymi. .

Gotu Kola jest bardzo pomocna w profilaktyce żylaków. Ziele to zawiera kwasy triterpenowe (azjatykowy, centylowy, centoinowy), flawonoidy, rutynę, kemferol oraz kwercentynę, które okazały się skuteczne w poprawie zarówno mózgowego jak i obwodowego krążenia krwi. Gotu Kola przyczynia się do zwiększenia elastyczności ścian naczyń żylnych poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i jednocześnie przyspieszania gojeniu uszkodzonych naczyń. .

Owoce kasztanowca bogate są w glikozydy, eskulinę i escynę. Substancje te zwiększają napięcie naczyń żylnych i przyspieszają przepływ krwi w żyłach, zapobiegając zakrzepicy. Ponadto zmniejszają przepuszczalność naczyń włosowatych i stany zapalne w dużych i małych naczyniach, poprawiają mikrocyrkulację krwi, a także zapobiegają powstawaniu zastojów krwi.

Głóg pierzastolistny zawiera w owocach organiczne hydroksykwasy karboksylowe i kwasy triterpenowe, liczne flawonoidy, proantocyjanidy i witaminę C. Dzięki takiej zawartości głóg przyczynia się do zwiększenia przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, utrudnia powstawanie jednej z najbardziej obkurczających naczynia substancji – angiotesnyny II, co zapobiega tworzeniu się zakrzepów krwi i poprawia przepływ krwi. .

Ginko Biloba – roślina bogata w ginkgolidy, bilobalidy i flawonoidy, które poprawiają elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych, nie dopuszczają do adhezji erytrocytów i płytek krwi zapobiegając zakrzepicy w tym naczyń wieńcowych i mózgowych. Ginko Biloba wykazuje działanie rozszerzające naczynia krwionośne, reguluje napełnienie krwią naczyń krwionośnych, poprawia mikrocurkulację krwi, zmniejsza obrzęki kończyn górnych i dolnych. .

Jagody borówki wysokiej zawierają zróżnicowany kompleks pożytecznych substancji, włącznie z wyjątkowo cennymi proantocyjanidynami, , które zapewniają elastyczność i jednolitość naczyń włosowatych oraz większych naczyń krwionośnych.

CircuPhyt:

  • przyczynia sie do poprawy mikrocyrkulacji krwi
  • sprzyja zmniejszeniu stanów zapalnych naczyń krwionośnych
  • wspomaga elastyczność i jednolitość naczyń krwionośnych.
Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.