C7 Deep Wrinkle Serum

Kapsułka przeciw głębokim zmarszczkom to skutecznie działający środek, doskonale aktywizujący procesy odbudowy komórkowej skóry w czasie nocy. Ampułka zawiera rewolucyjne składniki Argireline- unikalny peptyd, opracowany specjalnie w celu przeciwdziałania zmarszczkom mimicznym i starzeniu się skóry. Argireline rozluźnia mięśnie twarzy, hamując nadmierne wytwarzanie katecholamin, które powodują skurcze mięśni i sprzyjają tworzeniu się zmarszczek, zapobiega pojawianiu się nowych, związanych z wiekiem zmarszczek i stopniowo wygładza już istniejące, a także sukcesywnie walczy ze zmarszczkami mimicznymi w okolicach czoła i wokół oczu.

Aminokwasy jedwabiu to wspaniały środek nawilżający. Wnikając głęboko w komórki natychmiast wypełniają wszystkie uszkodzenia i nierówności skóry, przywracając gładkość i zdrowy koloryt cery, doskonale magazynują wodę, biorą udział w syntezie białek, poprawiając procesy wymiany komórkowej skóry.

Alantoina wpływa na skórę łagodząco i nawilżająco, likwiduje łuszczenie, stymuluje regenerację naskórka, wzmacnia działanie innych biologicznie aktywnych związków i witamin, posiada właściwości bakteriobójcze. Pobudza ruchliwość leukocytów odpowiedzialnych za ochronę immunologiczną skóry.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.