C7 Age Defying Moisturizer

Doskonały, delikatnie nawilżający środek, zapewniający maksymalne odżywianie i nawilżanie, zawierający kompleks aktywnie walczących z upływem czasu komponentów, które redukują zmarszczki, wzmacniają i odmładzają skórę.

Jednym z głównych składników kremu jest Matrixyl 3000 – skuteczny peptydowy kompleks przeciwstarzeniowy, który stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz poprawia jędrność skóry. Matrixyl 3000potrafi w ciągu dwóch miesięcy stosowania, zlikwidować do 45% głębokich i średnich zmarszczek i poprawić koloryt cery.

Skwalen (triterpen) przenikając z łatwością przez naskórek sprawia, że skóra staje się delikatna i jedwabista w dotyku. Wykazuje działanie przeciwutleniające i kojące. Dostarcza komórkom skóry tlenu, poprawia jej oddychanie i wymianę komórkową.

Algi morskie pobudzają wytwarzanie kolagenu i elastyny, poprawiają ukrwienie, normalizują poziom wodno-elektrolitowy, tonizują i nawilżają skórę.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.