Coral detox

„Coral Detox ” – podstawowy zestaw dla efektywnego oczyszczenia organizmu.

W zestawie „Coral Detox” znajdują się 4 produkty: „Assimilator” (90 kapsułek), „Н-500” (60 kapsułek), „Coral-Mine” (30 saszetek), „Coral Lecithin” (120 kapsułek).

„Assimilator” zawiera kompleks enzymów roślinnych z witaminami A i D, przyczynia się do odpowiedniego rozkładu białek, tłuszczów i węglowodanów, ogranicza tworzenie się toksyn.

„H-500” – antyoksydant, chroni organizm przed skutkami stresu oksydacyjnego, przyczynia się do produkcji energii komórkowej.

„Coral-Mine” – kompozycja mineralna z głębinowych koralowców, która wpływa na mineralną równowagę organizmu, przyczynia się do usunięcia toksyn rozpuszczalnych w wodzie.

„Coral Lecithin” – źródło naturalnych fosfolipidów, chroni błony komórek przed uszkodzeniami przez toksyny, poprawia funkcjonowanie wątroby – głównego filtru organizmu.

Zestaw znajduje się w lekkiej i małej torebce, którą z łatwością można zamknąć na rzep.

„Coral Detox” – to kompleksowe podejście, zapewniające bezpieczne usunięcie z organizmu toksyn, zdrowie komórek, aktywność i młodość na długie lata!

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.