Citrus Mint Conditioner

Balsam kondycjonujący zawiera składniki roślinne, które skutecznie odbudowują strukturę włosów i zapobiegają ich uszkodzeniu, nadają włosom blask i witalność. Balsam pobudza procesy wymiany, przyczynia się do odnowy komórek skóry. Przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów włosów.

Olejki eteryczne z owoców cytrusowych i mięty chronią skórę głowy przed wysuszającym działaniem chlorowanej wody.

Hydrolizowane białko pszeniczne odżywia i odbudowuje strukturę włosów na całej długości, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Wyciąg z brunatnicy dostarcza cebulkom włosów i skóry minerałów i witamin, sprzyja wzmocnieniu łusek włosów, chroni przed wypadaniem włosów, zabezpiecza włosy przed wysuszeniem.
Wyciąg z rozmarynu poprawia ukrwienie, wzmacnia włosy, wykazuje skuteczne działanie przeciwłupieżowe.

Proantocyjanidyny z pestek winogron pobudzają wymianę substancji w cebulkach włosów oraz stymulują pracę gruczołów łojowych, nasilają regenerację komórek skóry i podtrzymują poziom wody.

Produkty opisane na stronie nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie strategiazdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki i oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.